KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17088063

nr 1708 8063

Oidentifierad konstnär. Signerad, marin. Olja på duk, 70x100 cm, yttermått inklusive ram: 88x120 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 juni 2025
kl 18:46:44

7/6 14:46:15 1      600 kr
7/6 18:12:37 2      Vinnande bud